Bazény Tampa – ideál pro děti

Bazén Tampa je jeden z nejprodávanějších nadzemních bazénů v České republice. Díky své pružné konstrukci je ideální pro rodiny s dětmi. Velikou výhodou je jednoduchá montáž. Tento bazén je vyroben z trojvrstvého PVC materiálu, a proto stačí nafouknout pouze horní límec a napustit vodu.

Nabídka Bazény Tampa akce je tu pro vás

V nabídce bazénů Tampa naleznete mnoho rozměrů a tvarů. Mezi nejoblíbenější nafukovací bazény Tampa patří tvar ovál a rozměry 3,66 x 0,91 m s pískovou filtrací a nadzemní bazény Tampa o rozměrech 2,44, 3,05 x 0,76 m a 4,57 x 1,22m. Do bazénu 4,57 x 1,22m se vejde například 14 141 litrů vody. Vyberte si i vy z nabídky bazény Tampa akce.

Největší prodejce Bazénů Marimex Tampa

Firma Marimex je největším prodejcem bazénů v České republice a na trhu působí již 17 let. Tato společnost nabízí také příslušenství k bazénům. V nabídce jsou například schůdky, vysavače, skimmer nebo krycí plachta. Bazén Marimex Tampa je zárukou kvality a spokojenosti zákazníků.

Kde a za jaké ceny lze koupit bazény Tampa?

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist