nadzemní bazényPokud máte zájem o bazén se snadnou a rychlou montáží, pak zvolte bazény nadzemní. Nadzemní bazény akce nevyžadují větší stavební úpravy a jsou cenově dostupné. Nadzemní bazén je také oblíbený svou snadnou údržbou, drobné poškození lze navíc spravit pomocí lepících sad. Nadzemní venkovní bazény s konstrukcí jsou dodávány s pískovou nebo kartušovou bazénovou filtrací a množstvím bazénových doplňků.

Nejlevnější nadzemní bazény v akci

Například nadzemní bazény Orlando jsou samostatné, zahradní, určené pro povrchovou montáž. Mezi přednosti tohoto bazénu patří snadná a rychlá montáž, stěny bazénu jsou z ocelového plechu s antikorozní povrchovou úpravou. Vnitřní fólie je z měkkého PVC a je mrazuvzdorná. Mezi další nadzemní bazény patří rodinné nadzemní bazény Azuro, které jsou povrchové, ale dají se také částečně nebo úplně zapustit do země.

Vyberte si i vy z velkého výběru nadzemních bazénů a vyberte si nadzemní bazén s pevnou konstrukcí nebo investujte do zastřešení nadzemních bazénů. Vyberte si svůj nový bazén například v nabídce Mountfield.

Nafukovací bazény v akci


Nadzemní bazény v akci

Zapuštěné bazény v akci