Jedinečné bazény Marimex

Společnost Marimex prodává bazény již 19 let jak u nás, tak v zahraničí. Marimex bazény vynikají svou kvalitou a odolností a samozřejmostí je odborně vyškolený personál, který je připraven být svým zákazníkům vždy k dispozici. V nabídce naleznete infrasauny, doplňky k infrasaunám, nadzemní bazény, bazénové filtrace a příslušenství, vířivky, sauny a akční nabídky. Vyberte si i vy bazén Marimex Tampa, Orlando, Hawai, Ohio, Tahiti, Dakota, Florida nebo nafukovací a vířivé bazény a splňte si svůj sen.

Vše pro váš bazén Marimex

Pokud již máte svůj vysněný bazén a chcete si ho hýčkat, pak dbejte také na příslušenství a doplňky. Například bazénová filtrace je nezbytná pro udržení kvality vody. Do 5 000 litrů je dostačující kartušová filtrace, ale pro větší objem je vhodnější filtrace písková. V kategorii Marimex bazény filtrace naleznete oba zmíněné typy a můžete si tak vybrat ten, který je vhodný právě pro vás. Nezapomeňte také na zastřešení, které je velice důležité a vyberte si krycí plachty a bazénové fólie. Spolehněte se na odborníka ve svém oboru a nechte se oslnit kvalitními bazény a příslušenstvím firmy Marimex.

Jaké bazény nabízí Marimex v roce 2013?

Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Marimex Orlando 3,66 x 0,91 m lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist