Úprava kolem bazénu, která zajistí bezpečí vaší rodiny

Líbila by se vám terasa kolem bazénu či samotný bazén, ale obáváte se o bezpečí vaší rodiny? Nebo vás děsí vysoké výdaje spojené s údržbou a úpravami kolem bazénu?

Ničeho takového už se obávat nemusíte. Našli jsme řešení: terasová prkna z WPC materiálu. Jedná se o dřevěná prkna s příměsí plastu, která mají hned několik unikátních vlastností. Z těchto prken se můžete radovat celý život, neboť na trhu existují i takoví dodavatelé, pro které je kvalita důležitější, než cokoliv ostatního. Nabízejí WPC terasová prkna s životností až 50 let a na půlku této doby nabízejí také záruku.

Úprava kolem bazénu z dřevoplastových prken má několik nesporných výhod. Jednou z nich je fakt, že je slunce je nerozpálí a mají hebký, až sametový povrch. Neodlamují se, netvoří třísky a nejsou ostrá jako kamenná dlažba. Některá WPC prkna mají speciální bezpečnostní protiskluzovou úpravu. Vaše děti mohou běhat okolo bazénu a vy už se nemusíte bát jakékoliv nehody.

Terasa kolem bazénu z terasových prken

Terasa kolem bazénu z terasových prken

Třešničkou na dortu je fakt, že terasová prkna z WPC jsou navíc i ekonomicky výhodná, a to zejména kvůli absenci údržby. Klasické dřevo je třeba minimálně dvakrát ročně natírat a ošetřovat, i přesto nedosáhne nikdy takové délky životnosti. WPC terasová prkna odolávají také změně klimatických podmínek či plísním.

Dávejte si ale pozor, od koho budete terasová prkna kupovat, případně od koho si necháte pomoci s montáží. Vybírejte si firmy s dlouholetou tradicí, které dokáží kvalitu dřeva doložit. Spolehliví prodejci WPC terasových prken disponují certifikacemi o kvalitě dřeva (výběrové a šetrné k přírodě, bez toxických látek, absolutně zdravotně nezávadné). To samé platí pro montáže. Firmy by měly nabízet jen stavební práce s garancí kvality. Důležití jsou také spokojení klienti. Přečtěte si v klidu jejich recenze. Důvěryhodné společnosti nabízejí bezplatnou a nezávaznou návštěvu technika přímo u vás doma, využijte toho.

TOPlist