Komfortní bazény Hawai

Bazén Hawai je tvořen pevným kovovým rámem, který zajišťuje stabilitu celé konstrukce. Výhodou je jednoduchost a rychlost sestavení a vy si pak můžete užívat komfortní koupání. Bazény Hawai zajišťují velký průměr (4,57 m) pro pohodlné vodní hrátky. Výhradním dovozcem pro střední a východní Evropu je firma Marimex.

Neodolatelná nabídka bazény Hawai akce

Nechte se inspirovat akční nabídkou nadzemní bazény Hawai, kde si můžete vybrat z několika rozměrů. Mezi oblíbené typy patří rámový bazén Marimex Hawai 3,66 x 0,99 m s kartušovou nebo s pískovou filtrací o objemu 8 952 litrů a větší rozměr 4,57 x 1,22 m o objemu 16 805 litrů.

Vše pro váš bazén

V nabídce firmy Marimex naleznete mnoho bazénového příslušenství. Vyberte si i vy schůdky, plachty, krycí fólie, pískovou nebo kartušovou filtraci, nafukovací matrace a mnoho dalšího. Pokud si nevíte s čímkoli rady, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který vám ochotně poradí v oblasti bazénů a bazénových doplňků.

 Kde a za kolik lze koupit bazény Hawai?

Marimex Hawai 3,66 x 0,99 m lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist